A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Пенсійне забезпечення -основна форма соціального захисту

Дата: 29.10.2018 15:59
Кількість переглядів: 576

 

 

29 жовтня 2018 року заступник начальника головного управління ПФУ у Київській області Олена Зорка разом із заступником начальника управління пенсійного фонду м.  Переяслав – Хмельницького Любов Максимець з робочим візитом відвідали Дівичківську сільську раду та провели семінар навчання для представників громади.

Під час навчання було зосереджено увагу на основних положеннях законодавства з питань пенсійного забезпечення та соціального страхування. Зокрема, щодо нарахування пенсії , обчислення страхового стажу, складових отриманої  пенсії після впровадження пенсійної реформи та особливостей пенсійного забезпечення різних верств населення.

Окрему увагу Олена Зорка зосередила на тривалості страхового стажу, необхідного для обчислення пенсії. Присутнім було наголошено, що зарахування страхового стажу має важливе значення для обчислення розміру пенсійної виплати. З 1 січня 2018 року для призначення пенсії за віком після досягнення 60 – ліття потрібно мати не менше 25 років  страхового стажу, а щороку вимога за цим критерієм зростатиме до 2028 року, коли необхідний страховий стаж становитиме 35 років.

Учасникам заходу було роздано інформаційні та інструктивні матеріали. Семінар – навчання пройшов у формі діалогу, під час якого Олена Зорка надала детальні відповіді на всі запитання присутніх    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора