A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

"Школа повинна бути "школою радості для дітей, школою спокою, впевненості для батьків, школою творчості, креативності для вчителя" - вважає Олександра Бойко

Дата: 05.11.2018 13:09
Кількість переглядів: 498

 

            У Дівичківській громаді  підбили підсумки   конкурсного відбору на заміщення вакантної посади  директора  Єрківецького навчально-виховного об’єднання  „Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-заклад дошкільної освіти”. До конкурсної комісії надійшла заява на участь у конкурсі лише від одного претендента на посаду - Бойко Олександри Григорівни,  колишнього  заступника  директора з навчально-виховної  роботи Єрківецького НВО.

      Олександра Григорівна презентувала конкурсній комісії  власний   стратегічний план розвитку Єківецького НВО з урахуванням концепції "Нова українська школа". В ході діалогу  конкурсантки з членами комісії  піднімались питання наповнюваності та матеріально-технічного забезпечення класів, індивідуального навчання та співпраці з батьками.Зазначимо, що до складу конкурсної комісії входили не лише посадовці, а й члени педагогічного колективу, представники батьківського комітету, депутати.

   Рішенням конкурсної комісії Бойко Олександру Григорівну рекомендовано   призначити на посаду  директора Єрківецького НВО.

     Нагадаємо, конкурсний відбір директорів шкіл є нормою нового закону "Про освіту".


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора