Мово моя українська

Дата: 06.11.2018 16:43

«Мова — жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування».
Панас МИРНИЙ

За православним календарем 9 листопада вшановується пам’ять преподобного Нестора-літописця – письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова.

В цей день, з 1997 року Указом Президента України відзначається  День української писемності та мови.

Багата і милозвучна наша рідна мова. Вона – найпрекрасніше диво, скарбниця, в якій зберігається історія народу, його душа, культура.

«Мово моя українська» - під такою назвою в Єрковецькій сільській бібліотеці діє відкритий перегляд літератури.

На Українському радіо 9 листопада об 11.30 відбудеться традиційний Всеукраїнський диктант національної єдності.

Всі охочі можуть взяти участь у написанні радіодиктанту та не стільки з’ясувати, чи добре знають українську мову, як продемонструвати єдність з  усіма, хто любить і шанує українське слово.

Тож, шановні жителі та гості села Єрківці, запрошую вас до сільської бібліотеки для написання диктанту.

Ольга Шульга,

завідуюча сільською бібліотекою