Скликання 12 позачергової сесії

Дата: 07.11.2018 13:55

ДІВИЧКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

08456 с. Дівички вул. Сонячна, 1а, divigkirada@ukr.net, тел. (04567)2-31-30, 2-31-42

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 29.10.2018 року                                                                                                                  № 10

Про скликання дванадцятої позачергової сесії

Дівичківської  сільської ради сьомого скликання

Відповідно до п. 9 статті 46, п. 8 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Скликати дванадцяту позачергову сесію Дівичківської сільської ради сьомого скликання 9 листопада 2018 року о 13:00 в залі засідань сільської ради.

2.На розгляд сесії сільської ради винести такі питання:

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1.Про  внесення  змін  до рішення сесії  Дівичківської сільської ради  VII скликання  від  22.12.2017 року № 84-3-VII „ Про  сільський бюджет Дівичківської  сільської ради на 2018 рік”   з додатками до нього .

Доповідає: начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер Дузь О.О.

2.Про надання субвенції районному бюджету на придбання медикаментів для невідкладної допомоги.

3.Про необхідність виділення коштів на поточний ремонт приміщення адміністративної будівлі Дівичківської сільської ради  для розміщення    ЦНАП  при плануванні місцевого бюджету на 2019 рік.

Доповідає: сільський голова Т.П.Девко

4. Про внесення змін  до   Програми  соціально-економічного розвитку Дівичківської сільської  ради на 2018 рік, затвердженої рішенням   № 95-4- YІІ  від 08.02.2018 року.

Доповідає: сільський голова Т.П.Девко

5. Про  укладення договорів щодо муніципального співробітництва.

Доповідає: сільський голова Т.П.Девко

6 . Про  затвердження Положення   про порядок переведення житлових приміщень (житлових будинків) у нежитлові на території Дівичківської сільської ради.

Доповідає: секретар сільської ради Н.О.Степова

7.Про тимчасовий Порядок складання додаткових списків громадян, які мають    право  на  одержання приватизаційних паперів.

8. Про   затвердження істотних умов енергосервісного договору

Доповідає:  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Андрієвський С.Г.

9. Про визначення граничних витрат на копіювання або друк документів,що надаються за запитом на інформацію та порядок відшкодування цих витрат.

Доповідає: секретар сільської ради Н.О.Степова

10.Про  затвердження штатного розпису комунального підприємства „Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради”

Доповідає: заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади Андрієвський С.Г.

11. Про розгляд заяви Київського квартино-експлуатаційного управління щодо затвердження тарифів.

Доповідає:  сільський голова Т.П.Девко

12. Про  присвоєння назви новій вулиці масиву індивідуальної  житлової забудови села Кавказ

Доповідає:   секретар сільської ради Н.О.Степова

13.Земельні питання