"Бо хто за що, а ми за незалежність. Отож нам так і важко через те."

Дата: 21.11.2018 13:20

Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року встановлено День Гідності і Свободи. Свято з'явилося для того, щоб донести до сучасних і майбутніх поколінь об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору. Символічно, що  наш загальнонаціональний  День Гідності і Свободи  співпадає з великим  християнським святом – Собором Архистратига Михаїла.   Будучи захисником Божої слави, Архістратиг Михаїл повстав проти зла і переміг його. З Божою допомогою   і ми  здолаємо зло, яке так  хоче знищити Україну. Але мусимо зрозуміти, що Європейську Україну будує кожен із нас своїми вчинками, своєю працею і своєю системою цінностей. Важливо, щоб ці цінності базувалися на моралі та державотворчому патріотизмі. Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!