З Новим роком та Різдвом Христовим, шановна громадо!

Дата: 28.12.2018 13:46

Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав поштовх у майбутнє. Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному Любові та Віри в себе, в процвітання нашого краю, всієї України. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Нехай новий 2019 рік стане сприятливим для втілення всіх благих починань. Бажаю усім нам, аби рік, що наступає, приніс стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Зичу усім міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі, Божого благословення!

Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього рідної громади. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

З Новим  роком та Різдвом Христовим!

Сільський голова Тимофій Девко