A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Благодійна програма міжнародного клубу «Майбутнє» «Радість Різдва»

Дата: 29.12.2018 21:19
Кількість переглядів: 649

Чого чекали ми, дорослі, напередодні Нового року та Різдва Христового? Ну, звичайно, чудес і подарунків. Чи змінюються наші мрії коли ми  дорослішаємо? Майже ні, адже ми так же  мріємо про чудеса і сюрпризи. Частинка дитинства залишається з нами назавжди. Хто не любить казку? Її люблять всі. Учні та вихованці Дівичківського навчально-виховного об’єднання «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» 27 грудня поринули в святкове дійство. Цю програму їм подарував Міжнародний клуб «Майбутнє». Після свята кожна дитина отримала «скриньку щастя».

   В очікуванні Різдва ми маємо робити добрі справи й тоді Різдво буде не просто свято, а щось більше, що стосується кожного із нас. Бо, коли ми робимо добро, ми стаємо добрішими. Різдво нагадує нам про прихід Ісуса Христа в цей світ. Саме він навчав людей, як робити добро.

   Всі дітки та їх батьки, сяяли від щастя, що в цьому світі є такі добрі, чуйні люди, як волонтери фонду «Майбутнє».

 Щира вдячність висловлюється організаторам дійства, а саме: Міжнародному благодійному клубу «Майбутнє», Міжнародному благодійному фонду «Можливості». Хай мир і щастя панують у вашій оселі.

   Божий син Ісус Христос сам прийшов у цей світ, щоб подарувати кожному із нас надію на вічне життя і змінити наше сьогодення, даруючи надію, радість і любов. Тому давайте всі разом, змінювати цей світ, роблячи його добрішим і світлішим, адже сам Бог  показав нам приклад власним життям.

директор Будинку культури

с.Дівички,

Ірина Самойленко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора