«А той третій празник - Святе Водохреща.»

Дата: 21.01.2019 11:32

19  січня  вся  Україна  святкує  величне  церковне  свято –Богоявлення, або  в  народі  кажуть Водохреща, Хрещення  Господнє. Святкування не  оминуло і  нашу  громаду , оскільки  це  свято  відбувалося  вперше  у  громаді. Обряд  посвячення здійснив  військовий  капелан о .  Дмитро  Волошин  (П Ц У )  у Старосіллі  на  ставку. На Йорданському святкуванні  був присутній  голова  громади Т.П. Девко , командир  в/ ч А 3085 Олег  Дорохов , командир в/ ч А 2399 Сергій  Митченко  та місцеві  депутати.  Очільник громади привітав  всіх присутніх зі  святом  Водохреща.

В особливий  спосіб до  організації  свята  долучилися військовослужбовці в /ч № А3085, та в/ ч А2399 які надали палатки для  сцени, переодягання, пригощали всіх чаєм та кашою.    Крім  цього  відбулося  в  Йорданській  ополонці   купання  і  всі    бажаючі могли  зануритися  в  посвячену  воду.

Святкування  Водохреща перепліталися  колядками, щедрівками  та  різними  забавами   які  підготували  ведучі  директор  будинку  культури  с. Дівички  Ірина Самойленко та  художній  керівник  Яна  Шинкар.  Художній колектив «Вербиченька» села  Ковалин  радував  присутніх  народними  піснями.

Кажуть , що  саме  у цей  день, кожен , хто  омиється  у  Йорданській  воді ,  отримує  на  цілий  рік  заряд  бадьорості  та  міцного  здоров’я .Тому  щиро  всіх  вітаємо  з  Водохрещем. Христос  Хрещається  в  річці  Йордані!

Фото без описуФото без опису