Книжковий перегляд " Це-Крути: Пліч-о-пліч зійшлося минуле з майбутнім"

Дата: 29.01.2019 11:43

Бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року. Це пам'ятна, однак трагічна для України подія – 5-годинний бій між 4-тисячним підрозділом російської Червоної гвардії під проводом есера Михайла Муравйова та загоном із київських курсантів і козаків "Вільного козацтва", що загалом нараховував від 400 до 800 вояків.

На Аскольдовій могилі
Поховали їх –
Тридцять мучнів українців.
Славних, молодих…

Це слова з вірша Павла Тичини "Пам'яті тридцяти". Вони присвячені молодим українцям, які загинули у бою під Крутами 29 січня 1918 року. Бою, який обріс легендами. І, попри поразку, став праобразом мужності та відваги для українського народу.
У Дівичківській сільській бібліотеці влаштовано невеликий книжковий перегляд " Це-Крути: Пліч-о-пліч зійшлося минуле з майбутнім" де можна ознайомитися з історією пам'ятних подій.