Забагато уваги не буває

Дата: 29.01.2019 16:57

Фото без описуФото без опису

ХХІ- століття – час абсолютно нових підходів у розвитку дитини, а найбільше цього потрібно дітям з особливими потребами позбавлені відповідних умов для навчання. В с. Ковалин проживає багатодітна сім’я Лінчаків де виховується дитина – інвалід Шинкар Михайло , з яким вчителі проводять  індивідуальне навчання на дому.

28 січня 2019 року  Андрієвський С.Г. заступник сільського голови разом із старостою Манзюком В.І. відвідали Михайла та подарували  від громади  комп’ютерну техніку , а  телекомунікаційна компанія «LANTRACE» безкоштовно підключила  послугу доступу до мережі Інтернету.

Ми сподіваємося ,що комп’ютерна техніка  допоможе Михайлу  при вирішенні багатьох завдань, полегшить опрацювання інформації, відкриє нові горизонти для мислення та щодня надасть безліч нових та великих можливостей.