Книжковий фонд Єрковецької сільської бібліотеки поповнився цікавими виданнями

Дата: 30.01.2019 16:50

Днями книжковий фонд Єрковецької сільської бібліотеки за сприяння Дівичківської сільської ради, поповнився цікавими виданнями краєзнавчого характеру. Особливу увагу слід звернути на книгу: Єрковці. Історія села Переяславського краю. Спогади жителів. Автор - наш земляк, краєзнавець Гич Михайло Миколайович.

Це історико-документальне видання, в якому зібрані спогади жителів села Єрковці, як особисті так і водночас народні історії, що сформувалися із розповідей дідів та батьків односельців про пережите. Ці люди були і є живими свідками і учасниками тих далеких жорстоких подій. Це і колективізація, і Голодомори, і репресії 1937-го, Другої світової війни, окупації села німцями та відбудови села.

Книга буде цікава тим, хто захоче глибше дізнатися історію свого роду і свого краю.

Надруковане дане видання в м. Камянець-Подільський: ПП Буйницький, 2018 р. Має 368 сторінок, ілюстрації.

З перших годин появи книги у сільській бібліотеці - великий попит. Доречі, це вже шосте видання про село. Так що – поспішайте і довгі зимові вечори проводьте з цікавою книгою. Приємного читання.

Ольга Шульга

Завідуюча сільською бібліотекою с. ЄрківціФото без описуФото без описуФото без опису