Перемога з футзалу знову за Дівичківською командою «Дніпро»

Дата: 05.02.2019 11:28

У суботу в спортзалі педагогічного університету завершились останні ігри першого кола відкритого чемпіонату Переяславщини з футзалу, а у неділю там же команди розпочали ігри другого кола.                                                                                                                                                                                   У першій лізі чемпіонату «Спартак» Капустинці із 7:3 переміг юних футзалістів із ДЮСШ Переяслав. «Темп» із Переяславського програючи після першого тайму 0:1 команді з Хоцьок у другому пропустивши у власні ворота іще один м’яч, проте зумів забити супернику п’ять, і святкував перемогу 5:2. Команда з Поліг Вергунів з рахунком 2:4 поступилась «Дем’янці-2». Дівичківський «Дніпро» переміг «Ниву» з Єрківець 8:4. У першій грі другого кола «Дніпро» знову святкував перемогу над суперником із Єрківець із рахунком 9:4. «Дем’янці-2» забивши у ворота суперників 9 м’ячів та пропустивши у власні лише 2 вдруге за вихідні переміг Пологи Вергуни.

У першій лізі стовідсоткову результативність демонструє «Дніпро» із Дівичок. Команда набрала 24 очки, і очолює турнірну таблицю. На другому місці футзалісти із «Дем’янець-2» їх здобуток 18 очок. Третіми із 16 очками йде команда «Спартак» із Капустинець.