Дата: 06.02.2019 09:39

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРИЙНЯТОГО РІШЕННЯ ЩОДО РОЗРОБЛЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, А САМЕ – ПРО РОЗРОБЛЕННЯ ПЛАНУ ЗОНУВАННЯ ТЕРИТОРІЇ СЕЛА ДІВИЧКИ

ПЕРЕЯСЛАВ-ХМЕЛЬНИЦЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

На виконання ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» повідомляємо, що Дівичківською сільською радою Переяслав-Хмельницького району прийнято рішення № 498-13-YІІ від 20 грудня 2018 року «Про розроблення плану зонування території села Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області».

Витяг з рішення № 498-13-YІІ Дівичківської сільської ради «Про розроблення плану зонування території села Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області».

Заслухавши інформацію голови сільської ради Девка Т.П. про необхідність розроблення плану зонування території населеного пункту Дівички, відповідно до ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та зважаючи на соціальне напруження пов’язане із неможливістю жителів населеного пункту Дівички здійснювати оформлення належних їм земельних ділянок, а також з потребою визначення умов і обмежень використання території для містобудівних потреб села та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Розробити план зонування території села Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області.

2. Доручити виконавчому комітету сільської ради визначити в установленому законодавством порядку розробника містобудівної документації.

3. Доручити секретарю сільської ради оприлюднити відповідно до чинного законодавства рішення про початок розроблення плану зонування території населеного пункту Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області.

4. Виконавчому комітету Дівичківської сільської ради після виготовлення плану зонування території населеного пункту Дівички, отримання всіх необхідних висновків, проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів, проходження відповідної архітектурно-містобудівної ради, подати вищевказану містобудівну документацію на затвердження сесії сільської ради.

5. Контроль за виконанням рішень покласти на постійну комісію з питань екології, земельних відносин, архітектури та будівництва.

Сільський голова  Т.П. Девко