День закоханих – свято чудес

Дата: 15.02.2019 11:38

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.

У Стовп’язькому НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» у цей холодний лютневий день на душі тепло, як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги,  потурбуватися про близьких та друзів…

Рано-ранесенько почала працювати  святкова пошта, і вже до полудня «Скринька кохання» була переповнена валентинками.

О 17 годині у сільському будинку культури організували святкову конкурсну програму «Янголятко Купідон», яка закінчилась  запальною дискотекою.

Ведуча Ілона Кукса та Галина Рябчун створили атмосферу радості й тепла, провівши різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні. За перемогу у конкурсах учасники отримали святкові призи.

Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.