«Герої не вмирають! Слава Героям України!», - викладки літератури у Єрковецькій сільській бібліотеці

Дата: 20.02.2019 14:13

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з указом Президента України від 11 лютого 2015 року №69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме 20 лютого 2014 року загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом, революційні події зими 2013-2014 рр. забрали життя понад ста учасників Майдану. Під час прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною Сотнею», лунала пісня “Плине кача…”, яка стала українським народним реквіємом.

Єрковецька сільська бібліотека запрошує до перегляду викладки літератури «Герої не вмирають! Слава Героям України!». Для відвідувачів бібліотеки представлені трагічні сторінки в історії нашої країни, про тих, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, хто у розквіті сил віддав свою молодість і, найдорожче – життя.

Цікавого та пізнавального читання!

Завідуюча сільської бібліотеки

Ольга Шульга