Крокує Переяславщиною фестиваль « Мистецькі береги Переяславщини».

Дата: 26.02.2019 14:17

Крокує Переяславщиною фестиваль « Мистецькі береги Переяславщини».  24 лютого 2019 року він  завітав у с. Циблі. На сцені  Циблівського будинку  культури виступали  аматори  сцени  з сіл  Стовп’яги , Циблі,  Козлів, Студеники.

Свою творчу програму артисти самодіяльного колективу «Берегиня»  (музичний керівник Владислав Брик)  розпочали з вистави   «Куми» та запальної пісні у виконанні  Юлії Сауткіної   «Зять».

Бурхливими оплесками глядачі зустріли наймолодшу учасницю колективу Аню Брик з піснею «Ти до мене не ходи» та дует  у складі Тетяни Кремешної  і  Наталії Любанської з піснею «Перелаз».  Колектив подарував глядачам віночок українських народних пісень. По закінченню заходу учасники фестивалю були відзначені дипломами  відділу культури Переяслав- Хмельницької районної державної адміністрації.