Я жива! Я буду вічно жити

Дата: 26.02.2019 16:49

В читальному залі Стовпязького  НВО 25-лютого відкрилася книжкова виставка: « Я жива! Я буду вічно жити!» присвячена 148-й річниці з дня народження Лесі Українки. Видання книжкової виставки ознайомлять читачів з життєвим шляхом видатної діячки – Лесі Українки. Пропонуємо звернути увагу на добре відомі в усьому світі твори письменниці: «Горить моє серце», «Лісова пісня», «Сім струн», та інші. Її лірика сповнена глибокої пристрасті, ніжності, душевності,  щирої любові до рідної землі.

У народі Лесю Українку називають дочкою Прометея, бо саме вона перейнялася творчістю Т. Шевченка і понесла далі естафету правди, добра й людяності.

Запрошуємо переглянути книжкову виставку всіх небайдужих до життя і творчості української письменниці.