Дата: 01.03.2019 09:22

Українська пісня... Це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку, крок у крок слідує за ним від дитинства до старості. З піснею на вустах він відзначає свята, прикрашає народні обряди, славить свої перемоги.

27 лютого в будинку культури села Дівички відбувся конкурс сучасної естрадної пісні «Калиновий дзвін». На святі панувала затишна, домашня атмосфера. Учасники та журі конкурсу отримали заряд позитивної енергії. Оцінювало конкурс професійне журі у складі Голубенко Людмили Миколаївни, Брик Владислава Анатолійовича, Кондратенко Катерини Вікторівни, Федорової Наталії Анатоліївни. Але конкурс є конкурс. Нашу громаду на обласному турі буле представляти Маринчук Сніжана, вокальний ансамбль «Мрія» та група «Орфей» Дівичківського НВО та тріо «Sunrise» і ансамбль «Калинка» Єрківецького НВО.