В селі Дівички відбулися громадські слухання.

Дата: 07.03.2019 09:09

6 березня у Дівичківському будинку культури   жителі села Дівички  зібралися на громадські слухання. До порядку денного були внесені питання:

1. Звіт сільського голови Т.Девка    про роботу виконавчого комітету Дівичківської сільської ради за 2018 рік.

2.Обговорення проекту містобудівної документації „План зонування території села Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області”.

Сільський голова Тимофій Девко доповів про досягнення   Дівичківської громади  у 2018 році, та вказав на ряд проблем, з якими зіштовхнулися органи місцевого самоврядування у ході своєї діяльності.

Учасники слухань  піднімали питання, що стосуються вторинної медичної допомоги,  вартості навчання одного учня у закладах освіти громади та  наповнюваності класів, приватизації житла військовослужбовцями та ремонту мосту  в селі Дівички.

До уваги учасників громадських слухань було представлено проект  містобудівної документації „План зонування території села Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області”.

У ході слухань було вирішено  визнати роботу виконавчого комітету задовільною та схвалити представлені матеріали проекту „План зонування території села Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області” як такі, що відповідають законодавчим нормам і нормативно правовим актам, державним будівельним нормам, та подати проект на розгляд архітектурно-містобудівної ради при відділі містобудування та архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації.