Спеціалісти з соціальної роботи Дівичківської сільської ради отримали комп’ютерну техніку.

Дата: 07.03.2019 13:34

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики України від 20.07.2018 р. №1051 «Про надання об’єднаним територіальним громадам технічної підтримки щодо виконання функцій у сфері соціального захисту  населення та захисту  прав дітей»  Дівичківська сільська рада отримала   комп’ютерну техніку. Техніка  призначена для організації роботи спеціалістів з  соціального захисту населення,  захисту прав  дітей, сім’ї та молоді.

Оснащення комп’ютерним обладнанням відбувалося в рамках виконання проекту «Модернізація системи соціальної підтримки населення України» Міністерства соціальної політики України та Світового Банку .