Святковий концерт у подарунок на 8 Березня

Дата: 13.03.2019 13:07

Міжнародний жіночий день 8 Березня – свято весни, любові та краси, свято, яке відзначають представниці прекрасної статі у всьому світі, свято, яке не залишили без уваги і ми. Святковий концерт для своїх мам, бабусь, доньок та сестер підготували аматори Будинку культури та учні школи. Аматорський вокальний ансамбль «Вербиченька» вітав всіх присутніх чудовим виконанням українських пісень а учні школи чудовими піснями англійською мовою та   декламуванням віршів. Від імені громади  та  всієї сильної половини людства з вітальним словом до присутніх звернувся староста села Віталій Манзюк. Програма святкового концерту була динамічною та вишуканою. Глядацька аудиторія щиро дякувала учасникам аматорського колективу, учням школи та окремим виконавцям  за чудовий концерт, подарований на честь цього свята.

Тож, дорогі жінки, нехай втілюються ваші найзаповітніші мрії, нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, щоб кожен прийдешній день ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і щиросердечним спокоєм.

Дирекстор будинку культури села Ковалин Олексій Яременко