«Ти – лідер: твори, вивчай, перемагай!».

Дата: 28.03.2019 11:42

23 березня 2019 року на базі Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 Бородянського району відбувався обласний збір лідерів органів учнівського самоврядування «Ти – лідер: твори, вивчай, перемагай!». Організаторами зазначеного заходу стали департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації, КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини».  Присутні були 60 дітей –лідерів. В цьому зборі взяли участь і представники Дівичківської ОТГ.

Для лідерів працювали кілька платформ: діалогова платформа «Лідери нової генерації». Наступна платформа – «Булити не круто»,

Завершився збір роботою платформи «Партнерство без меж», під час якої презентовано роботу Ради дітей Бородянщини.

Діти лідери надзвичайні, креативні, творчі впевнені у собі. У такої молоді є перспектива, а в нашої держави – європейське майбутнє.