Колектив "Вербиченька" села Ковалин захищає звання "народний"

Дата: 08.04.2019 14:30

6 квітня 2019 року в РБК Переяслав-Хмельницького  аматорський  колектив «Вербиченька» Будинку  культури    села  Ковалин  взяв  участь  в атестації  народних  колективів на предмет присвоєння почесного звання «народний».

Атестаційна  комісія у складі : Тамара  Негода - директора Київського обласного центру народної творчості, Інна  Кукліна – заслужений  майстер  народної  творчості  України,  Віра  Синєок- заслужена  артистка  України,  Салієвський   Констянтин -провідний  методист,-  оцінювали  в  цей день  чимало  колективів.  Свій  високий  художній  рівень  та  виконавську  майстерність  української  пісні  показав  колектив «Вербиченька». Тамара Негода та Інна  Кукліна  подякували  ковалинцям  назвавши  їх  вже  народними.