Олександр Терещенко «Життя після 16:30» - нове надходження у Єрковецьку сільську бібліотеку

Дата: 11.04.2019 08:38

Чи хтось міг подумати, що в ХХІ столітті на українській землі запалає війна?

Російські війська вторглись на територію нашої держави навесні 2014 р.

Одним із важливих стратегічних об’єктів у війні став Донецький аеропорт. Впродовж 242 днів українські військові і добровольці утримували цей об’єкт, перебуваючи в облозі на їхніх очах гинули люди, падали стіни, вони ризикували власним життям, але щось змушувало їх повертатися і залишатися в аеропорту.

Олександр Терещенко, автор книги «Життя після 16:30» - учасник боїв у Донецькому аеропорту, один із тих, кого назвали «кіборгами».

15 жовтня 2014-го потрапив під черговий обстріл терористів. В приміщення, де знаходився Терещенко з іншими військовослужбовцями, потрапила граната, яку він схопив і намагався викинути. В результаті – граната вибухнула в руках. Олександр повністю втратив праву руку і кисть лівої руки, отримав тяжку травму ока, були і інші поранення. Водночас він врятував чотирьох товаришів по службі.

16:30 – саме той час, який розділив життя Олександра Терещенка на «до» і «після». В книзі автор не акцентує увагу на війні, а на довгому, іноді болісному, поверненні з неї.

(Це збірник оповідань, виданий в Миколаєві, видавництво Ірини Гудим, 2018 рік. Має 140 сторінок.)

Єрковецька сільська бібліотека має в своєму книжковому фонді дане видання, до речі – з дарчим підписом автора.

Приємного читання!

Ольга Шульга,