Незвичайний подарунок бібліотеці

Дата: 16.04.2019 11:44

Активну участь у створенні комфорту і затишку Єрковецької сільської бібліотеки беруть чи не всі її відвідувачі.

Хто подарує книги, хто стародавні предмети вжитку односельчан, хтось наповнює бібліотеку своїми виробами і проводить майстер-класи.

«Іграшками ділитись це – чудово» - вирішили Аліса Бєлашова та її бабуся Тетяна Юріївна Хоменко і територія для малюків поповнилася м’якими іграшками.

Отримувати подарунки завжди приємно, а отримувати їх від майстрині, яка ніколи не була у нашій бібліотеці – це велика честь.

Саморобні м’які іграшки в українському стилі передала постійна читачка бібліотеки Кардшевська Любов Сергіївна від своєї доньки, жительки м. Переяслав-Хмельницький Світлани Колоши.

Кумедні «дідусь» і «бабуся» відтепер прикрашатимуть світлицю в бібліотеці, створюючи атмосферу гармонії та доброго настрою.

Щиро дякуємо усім, хто підтримує сільську бібліотеку. Творчих звершень Вам та успіхів.

Ольга Шульга,

завідуюча Єрковецькою сільською бібліотекою