Кожна людина є господарем у власному домі

Дата: 22.04.2019 09:37

Кожна людина є господарем у власному домі – це стосується не лише власної оселі, а й благоустрою кожного населеного пункту, та й держави загалом. І тому скрізь має бути чисто та затишно.

Саме з цією метою 20 квітня  2019 року в Ковалинському  НВО відбулася  акція «Зробимо Україну чистою»

Озброївшись граблями, сапами всі дружно,  учні та вчителі,  з неабияким ентузіазмом, взялись за  роботу. Дітки, як мурашки, підмітали, загрібали, впорядковували клумби, прибирали  вулиці  села від сміття. Сонячна погода та працьовитість школярів забезпечила гарний настрій на ефективну роботу.

Подібні заходи дозволяють не тільки навести порядок у рідному селі, а й згуртувати та зміцнити нашу шкільну сім’ю. Всі учасники  отримали приємне відчуття задоволення від здійснення доброї справи. Цей «трудовий десант» ще більше згуртував всіх і вкотре переконав, що разом ми – сила, яка може все!