"Великодні дзвони"

Дата: 25.04.2019 13:46

25 квітня на передодні світлого свята Великодня у Дівичківському НВО з дошкільнятами було організовано вихователями Самойленко І.В. та Матюк Л. Ф. захід «Великодні дзвони». На захід було запрошено бібліотекаря Сергієнко Н.О. Спільними зусиллями з дітками  проведено діалог на Великодню тематику, під час бесіди діти активно розповідали  про значення освячення верби, символи пасхального кошика, розповідали біблійні історії.

Провели майстер-клас по виготовленню пасок. Діти побачили як правильно готувати глазур, а також своїми руками та за допомогою творчої уяви прикрашали пасочки.

В кінці заходу провели гру логічного мислення на пазлах «Склади писанку».

Підготувала завідуюча бібліотеки

с. Дівички Сергієнко Н.О.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису