Художній колектив "Дівичанка" привітав з Великоднем підопічних будинку пристарілих в Ташані

Дата: 02.05.2019 09:40

29 квітня 2019 року художній колектив «Дівичанка» села Дівички у супроводі музичного керівника Василя Заболотнього, із святковим концертом відвідали підопічних будинку пристарілих в Ташані (Переяслав-Хмельницький р-н), яких привітали з Празником Христового Воскресіння .

В закладі проживає 22 особи з різних сіл Переяславщини , які внаслідок складних обставин свого життя залишилися один на один зі своєю старістю.

Учасники колективу ділились щедрістю Великоднього кошика з цими самотніми людьми, щоб і вони, бодай на кілька годин, відчули Пасхальну радість.
   Підопічні та сестра-господиня Галина Богдан щиро дякували за
святковий настрій та смачні гостинці.