Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дорогі ветерани та жителі нашої громади!

Дата: 08.05.2019 11:29
Кількість переглядів: 423

Фото без опису  

            8 та 9 травня ми відзначаємо День памяті  та примирення, День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!  Ця перемога дісталася нечувано дорогою ціною-ціною мільйонів життів наших співвітчизників.                                    

           У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську  землю від нацизму.

          Нехай нашими неперехідними  духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам'ять і глибока повага до тих , хто пройшов  страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки  відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом  любові до Батьківщини, зразком  витримки, мудрості й терпінням, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави. У серці кожного українця жива пам'ять про мільйони мужніх  і незламних українців, про їхню  жертовність в ім’я свого народу та рідної землі. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

     Нажаль  так сталося , що цю знаменну дату ми зустрічаємо   зі зброєю в руках. Подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет  України . Ми господарі на своїй землі, правда за нами-тож ми знову здобудемо  перемогу в імя  європейського майбутнього рідної Батьківщини. Нинішні захисники України стали гідними  спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Для них найвищим законом буття є і залишиться захист рідної  Вітчизни, її свободи і незалежності. Українські воїни продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була  Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що той , хто  захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам'ять робить нас  сильнішими. Вона –запорука неминучості  нашої  перемоги. Ця пам'ять робить  нас  сильнішими. Вона –запорука неминучості  нашої  перемоги сьогодні.

     Сердечно  бажаю  кожному  миру і злагоди, доброго  здоров’я, щасливих і  довгих  літ  життя, добробуту  і  благополуччя  кожній  родині.

 

Сільський голова                                                                                  Т.Девко


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора