День пам’яті та примирення

Дата: 08.05.2019 10:09

8 травня, в День пам’яті та примирення, напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і 75-річниці вигнання нацистів з України, спеціаліст відділу культурно-освітньої роботи,старости  сіл провели традиційну вітальну кампанію (об’їзд-зустрічі) для учасників бойових дій, інвалідів Другої світової війни та вдів загиблих фронтовиків (20осіб).

Учасники кампанії щиро привітали ветеранів із Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні і 75-річницею виганяння нацистів з України та вручили продуктові набори від виконкому сільської ради.

Ветерани охоче спілкувалися з гостями, дякували за гостинці та згадували своє життя і той день, коли вперше зазвучало слово – Перемога, бажали здоров’я та миру і спокою в Україні.