У Дівичках відбувся урочистий мітинг

Дата: 09.05.2019 14:09

9 травня 2019 року в с. Дівички біля Обеліска Слави з нагоди 74-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні відбувся мітинг – реквієм. На грудях кожного з присутніх майорів червоний мак – традиційний український символ пролитої крові.

Мітинг розпочав місцевий священик отець Дмитрій  Бойчура провівши поминальну панахиду за упокій тих односельців-бійців, що не повернулись з фронтових доріг, та тих героїв-ветеранів, що не дожили до 74-ї  річниці Дня Перемоги.

Урочисто прозвучав Гімн України. Зі словами вітань звернувся до громади сільський голова Тимофій Девко та командир військової частини А 3085 Олег Дорохов. Звертаючись до односельців, очільник громади закликав пам’ятати подвиг героїв-ветеранів, що ціною власного життя та здоров’я захищали свій народ у Другій світовій війні.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих, хто загинув, захищаючи Батьківщину в роки Другої світової війни та поклали квіти до пам’ятного знаку героям.

Директор будинку

культури села Дівички