Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У КОДА показали оновлений Перспективний план Київської області

Дата: 11.05.2019 14:00
Кількість переглядів: 522

                                                   Фото без опису

Департамент містобудування та архітектури Київської ОДА подав на розгляд обласної ради оновлений Проект змін до Перспективного плану області, відповідно до якого у столичному регіоні сформують 45 громад – про це стало відомо зі сторінки Департаменту містобудування та архітектури КОДА у Facebook.

Департамент містобудування та архітектури підготував Проект змін до Перспективного плану формування територіальних громад Київської області. Офіційним листом Київська облдержадміністрація звернулась до Київської обласної ради для розгляду та схвалення зазначеного проекту.

Завдяки спільним зусиллям та злагодженій роботі Департаменту містобудування та архітектури і керівництва Київської обласної державної адміністрації визначено дієвий шлях до успішного об’єднання територіальних громад.

Вдячні за плідну співпрацю депутатам Київської обласної ради, представникам Київське регіональне відділення Асоціації міст України, Київський Центр розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону, головам районних державних адміністрацій та районних рад, представникам органів місцевого самоврядування, а також всім небайдужим до змін у державі”, – повідомили у департаменті


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора