Прийміть щирі вітання з прекрасним святом – Днем матері!

Дата: 12.05.2019 10:14

Дорогі матері!

Прийміть  щирі вітання з прекрасним святом – Днем матері!

Материнство – безцінний Божий дар, вічне джерело людського буття, основа сім’ї, роду і народу. Саме уроки матері є головним дороговказом на життєвому шляху, а її любов – найнадійнішим оберегом. Нелегка і дуже відповідальна праця – виростити своїх дітей здоровими фізично і морально, добрими й сильними у житті, гідними громадянами своєї країни.

Доземний уклін Вам, дорогі наші матері, за Ваше велике серце, за ніжність і ласку, за безмежне терпіння і щоденну клопітку працю.

Від усієї душі бажаю нашим дорогим матерям здоров’я, родинного затишку, добробуту і впевненості у прийдешньому дні. Господнього благословення Вам і Вашим родинам.

Сільський голова                                                         Т. Девко