Міжнародний день сім’ї

Дата: 15.05.2019 09:20

Сімя,родина,рід-

Які слова святі.

Вони потрібні кожному в житті.

Якщо зміцніє хоч одна родина-

Міцніша стане наша Україна.

Дорога  громадо!

Сьогодні — Міжнародний день сім’ї. Це свято народилося з безмежної любові і вдячності до тих, хто дав нам життя і виводить на самостійну дорогу.

Родина для людини —  найміцніша фортеця, у якій завжди можна знайти захист. Саме в сім’ї люди вчаться робити добро, тут формують  принципи взаєморозуміння і поваги, виховуються почуття любові  до ближнього .

У всі часи любов і повага до батьків була основою народної моралі і її найвищим законом. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ, з нього проростають  здобутки кожного нового покоління.

Від щирого серця вітаю Вас із Міжнародним днем сім’ї!
Бажаю Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, сімейної злагоди, благополуччя. Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень в особистому житті.

Любіть, цінуйте і поважайте один одного, будьте здорові і щасливі!

Сільський голова                                          Т. Девко