Жителя села Дівички привітали з нагоди 95-річного ювілею

Дата: 17.05.2019 18:50

Вже доброю традицією в нашій громаді стало вітання довгожителів з ювілейними датами.

17 травня 2019 року свій 95-річний ювілей відсвяткував учасник Великої Вітчизняної війни, мешканець села Дівички Ломака Яків Якович.

В Будинку культури села Дівички урочисто було організовано для ювіляра невеликий концерт та фуршетний стіл. Привітати ювіляра з поважною датою в його житті завітали почесні гості: голова Дівичківської сільської ради Тимофій Девко, спеціаліст з питань культури Софія Курик, голова Переяслав-Хмельницької ради ветеранів Любов Тенетко, голова Переяслав-Хмельницького відділення міжнародної громадської організації міжнародного фонду «Взаєморозуміння і толерантність» Неля Ковальська, директор Дівичківського НВО Марина Кравець.

Гості привітали Якова Яковича з Днем народження та побажали йому міцного здоров'я, сімейного затишку, мирного неба над головою, турботи від рідних та ще довгих років життя. А на знак пошани і згадку про цей знаменний день ювіляру вручили подарунки та квіти. Від Дівичківської громади шанованому в селі ветерану голова Дівичківської сільської ради вручив подарунок, подякувавши за його активну діяльність в житті села та побажав дожити до 100-річного ювілею!