КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

3 тур районого чемпіонату по футболу.

Дата: 29.05.2019 11:08
Кількість переглядів: 362

25 травня в селі Дівички відбувся матч, Дівички Дніпро-Велика Каратуль, такої цікавої і інтригуючої ігри давно  не було, в першому таймі гості вигравали 2-0, другий тайм почався не дуже добре для гостів, на початку тайму гравець команди Каратульців отримав червону картку і їх залишилося 10 гравців, Дніпро цим скористався, забивши 3 гола, рахун був на користь Дніпра 3-2, але в кінці тайму Каратульці провели контр атаку, вивівши віч на віч свого нападника, голкіпер Дніпра збив суперника за межами штрафної, за що отримав червону картку. Каратульці атакували і помилку зробив наш оборонець, забивши гол в свої ворота 3-3 , потім ще одна атака каратульців і на останніх хвилинах вони забили гол, рахунок 3-4
Дякуємо нашим хлопцям за чудову гру, все попереду , тільки начало чемпіонату, тож не потрібно падати духом, всі перемоги ще попереду!