Любі юні друзі! Шановні жителі громади!

Дата: 31.05.2019 11:27

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають світле і неперевершене свято – День захисту дітей. Водночас це свято й для тих, хто завжди поруч із дітьми, хто піклується про них, підтримує та  допомагає в усіх творчих справах і починаннях.

Немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей. Вірю, що дорослі зроблять усе, щоб дитячі мрії стали дійсністю, адже саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Сьогодні й кожного наступного дня просимо всіх дорослих зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді дітлахи виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашого краю.

Ви в нас – найкращі, найчарівніші, найбільш креативні та талановиті. Тому що ви наші діти. А для дорослих немає більшого щастя, ніж відчувати любов, що йде від маленьких сердець, маленьких душ. І дивлячись у ваші очі,  хочемо побажати насамперед  міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства та сяючих посмішок!

З повагою сільський голова Тимофій Девко