"Сьогодні діти, а завтра нація!"

Дата: 31.05.2019 14:06

1 червня Міжнародний день захисту дітей. Вперше було проголошено 1949 року у Парижі. Захист малечі - важка і клопітка праця. Долучитися до неї має кожна доросла людина. Допомогти дітям здійснити свої мрії, простягнути руку підтримки в часи біди, підставити плече слабким, підняти крила для злету - це маємо робити щомиті, щоденно.

Захист дитинства в усьому світі - це місія честі, любові, добра. Тож нехай 1 червня на нашій Планеті засяє щастям, засіється посмішками малечі. Хай війни стихнуть від дзвінких голосів наших діточок.

У Дівичківській сільській бібліотеці представлено книжковий перегляд під назвою "Сьогодні діти, а завтра нація!". Де для діток представлена література сучасних авторів, а для турботливих батьків підібрана література по вихованню дитини. Також у нашій бібліотеці виставлені малюнки до перегляду наших маленьких читачів.

"День захисту дітей - яке чудове свято!

Усіх дітей Землі ми хочем привітати

Хай світить сонце всім,

Грайливий м`ячик скаче

Від болю і образ нехай ніхто не плаче."

Підготувала завідуюча бібліотекою с. Дівички Сергієнко Н.О.