Відкриття пришкільного мовного табору «Rainbow» та табору лідерів «Веселка»

Дата: 03.06.2019 18:54

03 червня 2019 року на базі Дівичківського НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО» пройшло відкриття пришкільного мовного табору «Rainbow» та табору лідерів «Веселка», яке було об’єднане із чудовим святом до Дня захисту дітей.

Веселу програму провели лідери школи 7-го класу та діти з табору. Начальник табору, Сумченко Оксана Миколаївна, та педагог-організатор, Проніна Марина Анатоліївна, організували разом із вчителями школи «Веселий Квест» по станціям:

- станція «Спортивна»

- станція «Загадкова» ( ребуси, казки, загадки)

- арт-станція (малюнки на асфальті на тему «Мрії мого дитинства»)

- станція «Веселе караоке»

- станція «Дитяча» для діток  дитячого садочка

- Dance-станція  «Потанцюльки»

- English station «Hello!»

Діти, які прийшли цього дня до школи, активно прийняли участь у спортивних змаганнях, танцях, заспівали багато пісень в караоке, намалювали свої мрії, відгадали усі загадки, ребуси, англійські заморочки. І як приз, діти отримали солодкий подарунок – «Морозиво» від підприємця Чумак Валентини Іванівни.

Директор будинку культури села Дівички Самойленко Ірина Володимирівна та художній керівник Шинкар Яна Володимирівна організували розважальну програму для дітей на стадіоні школи. Для них  також працювали батути, надувна гірка, солодка вата, дартс та татуаж хною Міхенді.

Родзинкою свята став приїзд з показовим виступом спортивного клубу «Тайфун» (керівник Микола Швиденко) міста Переяслав-Хмельницького Київської обласної федерації Таеквон-До ІТФ. Учасники цього клубу показали прийоми боротьби.

Усі учасники святкового дійства отримали багато позитивних емоцій і залишилися дуже задоволеними від свята!

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису