Міжнародний день захисту дітей – чудове свято!

Дата: 03.06.2019 08:41

Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.

Тож для всіх  дітей села Єрковці на території місцевого навчально-виховного об’єднання відбувся захід «Майбутнє – це ми», присвячене одному з найстаріших міжнародних свят. На дітей чекали цікаві розваги: аніматори, глітертату, пригощання морозивом та інше.

Єрковецька сільська бібліотека в рамках заходу провела «Загадкову п’ятихвилинку», адже загадки так як і казки – найулюбленіший вид народної творчості. Загадками захоплюються  діти,  підлітки і навіть молодь, не цураються їх і дорослі. Саме дорослі і складають загадки для своїх дітей.

Відгадування загадок – дуже корисна вправа для дитячого розуму.

Всі діти, що приймали участь у «Загадковій п’ятихвилинці» проявляли неабияку кмітливість, спостережливість та допитливість.  Роль загадок для розвитку дітей величезна, загадуйте їх частіше.

Ольга Шульга,

завідуюча Єрковецькою сільською бібліотекою