«Чарівне царство книг», - пізнавально-оглядова екскурсія у Єрковецькій сільській бібліотеці

Дата: 06.06.2019 08:20

Читати систематично й осмислено дітей навчає школа, а бібліотека допомагає залучати учнів до читання, популяризує книгу, розвиває художній смак, самостійність суджень дітей-читачів.

Тому Єрковецька сільська бібліотека приділяє велику увагу залученню користувачів, а особливо дітей.

Перші дні літа до книгозбірні завітали учні та вихователі пришкільного табору «Веселка», що діє на базі місцевої школи. Для маленьких користувачів бібліотеки було проведено пізнавально-оглядову екскурсію «Чарівне царство книг», а також коротку бесіду «Без калини нема України».

Надзвичайно цікавим було знайомство читачів-дітей з предметами старовини, які експонуються у світлиці, що діє при сільській бібліотеці.

А на завершення екскурсії діти ознайомилися з виставкою «НепрOstі листи», із стендами про остарбайтерів села, самі читали копії листів з далекого 1943 року.

Неочікуваними для нас, дорослих, були дитячі запитання щодо листів з Німеччини та життя остарбайтерів. А це означає, що наш захід зацікавив дітей, і вони отримали позитивні емоції та нові враження.

Єрковецька сільська бібліотека завжди відкрита для допитливих.

Ольга Шульга,

завідуюча Єрковецькою сільською бібліотекою