Відкривай Україну

Дата: 10.06.2019 14:11

8 червня у Київському національному педагогічному університеті імені М.П.Драгоманова відбулася грандіозна подія - Півфінал проекту "Відкривай Україну", учасником якої була і команда нашої школи - "Eco people', на яку завітала Міністр освіти і науки Лілія Гріневич. 15 команд з двох областей - Київської і Житомирської - з'їхались показати свої проекти, щоб вийти в фінал , який відбудеться 17 жовтня 2019 року. На жаль, ми не потрапили до фіналу, але отримали безцінний досвід роботи, побачили, чим живуть наші однолітки з інших регіонів України, цікаво провели час, спілкуючись і граючи в інтерактивні ігри, розгадуючи головоломки, беручи участь в екпериментах, які організували для нас студенти і викладачі даного вишу. Приємно відзначити, що ми боролися за місце поряд з командами ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл великих міст і були з ними на рівних!

За весь час реалізації і шкільного, і міського етапу проекту поряд з нами були і адміністрація школи, відділ освіти, та її очільник Н.А.Шаблієнко, методист відділу освіти Л.М.Голубенко. Нас завжди підтримували морально і матеріально, завжди йшли назустріч староста нашого села Т.А.Тонконог. Але найбільше переймався долею нашого проекту і сам брав у ньому участь сільський голова Дівичківської ОТГ Т.П.Девко. Принагідно, хочемо подякувати і за наданий транспорт для поїздки до місця події.

А загалом, щиро дякуємо всі, хто долучився до нашого проекту: батькам, вчителям, небайдужим жителям села.