Всеукраїнський фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт-2019»

Дата: 10.05.2019 21:16

8 травня 2019 року в м. Яготині відбулися зональні обласні змагання «Козацький гарт – 2019 року».  Дівичківську об’єднану територіальну громаду представляли учні Дівичківського НВО.

«Козацький гарт» - комплекс видів спорту, в якому беруть участь усі учасники команди. Змагання проходили зі стрибків на скакалці, човникового бігу, стрибків з місця в довжину, естафети та перетягування канату.

Щоб досягти успіху, потрібно бути згуртованими, дружними і впевненими у власні сили, підтримувати один одного. Змагання були першими випробуваннями для нашої команди. Тож і результат отримали добрий. Хлопці з перетягування канату посіли І місце, обігравши своїх суперників з м. Яготина. В естафеті – ІІІ місце. Загальнокомандне – ІІІ місце.

У змаганнях такого формату неможливо обійтись без допомоги адміністрації села. Висловлюємо подяку Дівичківській сільській раді в особі голови Тимофія Петровича Девка за забезпечення підвозом дітей та виділення коштів на харчування.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису