A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

День природи і тварин

Дата: 06.06.2019 22:12
Кількість переглядів: 471

06 червня 2019 року діти з пришкільного мовного табору"Rainbow" та табору лідерів «Веселка» відправилися у цікаву подорож до села Демидів Вишгородського району  Київської області у зоопарк під назвою «Парк ХІІ місяців». Це новий, сучасний, європейський, дивовижний "парк щасливих тварин".

Коли ми бачимо тварин на малюнку або в інтернеті, ми просто спостерігаємо за тим, що було зафіксовано кимось, але зовсім інша річ побачити тварину зблизька, поспостерігати за її поведінкою, манерою спілкування та іграми.

Для Парка ХІІ Місяців є важливою метою побудувати місточок між людиною і тваринним світом, навчити підростаюче покоління бути відповідальним, відкрити нові знання для них, допомогти побачити силу тварин і водночас зрозуміти їх вразливість. І в цьому нашим 6-ти загонам з 1 по 6 клас допомогли висококваліфіковані екскурсоводи, які провели дуже пізнавальну і змістовну подорож для дітей по зоопарку.

Свій відпочинок після зоопарку діти продовжили у «довгоочікуваному» МакДональсі! Звичайно у дітей було «море» позитивних емоцій!

Поїздку до цього парку допоміг профінансувати голова Дівичківської ОТГ , Девко Тимофій Петрович. Діти та працівники табору щиро дякують за цю організовану подорож! А також висловлюємо свою подяку і нашому перевізнику, Михняку Олександру Борисовичу, за легку та комфортну поїздку!

    

    

    


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора