Ой, земле, радістю умийся – прийшла до нас Зелена Трійця», - святковий концерт у Єрковецькому будинку культури

Дата: 18.06.2019 12:57

Трійця – одне з найважливіших православних свят. У давнину люди організовували гучні гуляння – водили хороводи, співали пісні, танцювали.

У Єрковецькому будинку культури відбувся святковий концерт «Ой, земле, радістю умийся – прийшла до нас Зелена Трійця», присвячений Дню Святої Трійці.

Так як свято Трійці є народженням християнської церкви, з привітальним словом до жителів села звернувся настоятель храму св. Архістратига Михаїла протоієрей Леонід Смаглюк.

Народний аматорський колектив «Калинонька», танцювальний колектив «Реверанс» (керівник Владислава Девко), талановита родина Смаглюків у складі мами Валентини та доньок Марії, Антоніни та Анастасії, Ольга Чуприна з виконанням гуморесок – подарували односельчанам незабутні хвилини насолоди, приємні емоції та святковий настрій. Щедрими аплодисментами глядачі дякували місцевим аматорам.

Ольга Шульга,

завідуюча Єрковецькою сільською бібліотекою