На перехресті скатерок та рушників, - виставка-настрій у Єрковецькій сільській бібліотеці

Дата: 24.06.2019 09:46

Відлітають роки, минають віки, змінюється мода, але ніщо не затьмарить краси вишитих речей. Вони вічні.

Свідченням цього є виставка-настрій «На перехресті скатерок та рушників», організована Єрковецькою сільською бібліотекою у вестибюлі місцевого старостинського округу.

Рушник – прикраса, оберіг святих образів у хатах та церквах, а також прикраса портретів предків, давній оберіг як роду, так і особистості.

До уваги відвідувачів представлені давні вишиті та ткані рушники і скатерки, які були у вжитку наших односельчан і вже тривалий час зберігаються у сільській бібліотеці. Також пропонується література по даній темі.

Як пам’ять про предків  та з метою збереження народного мистецтва, кожна родина повинна зберігати всі вишиті речі, які дісталися нам від бабусь та прабабусь. Коли вони ткали та вишивали, то сподівались на нашу вдячність.

Скатерки та рушники є лише частиною безмежного поля нашої невмирущої душі.

Ольга Шульга,

завідуюча Єрковецькою сільською бібліотекою