A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

У Будинку культури села Дівички відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції України

Дата: 27.06.2019 21:30
Кількість переглядів: 628

27 червня у Будинку культури села Дівички відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції України. У святкуванні взяли участь сільський голова Тимофій Девко, заступник сільського голови Сергій Андрієвський, начальник відділу освіти Наталія Шаблієнко, депутати сільської ради, старости громади та громадськість.

День Конституції України – державне свято нашої держави. Святкується щорічно 28 червня на честь прийняття Конституції України в 1996 році.

Прийняття Основного Закону знаменувало остаточне завершення юридичного оформлення держави Україна, стало величним виявом волі українського народу жити у власній суверенній державі, визначило вектор цивілізаційного розвитку українського суспільства.

– Ми прагнемо, щоб задекларовані в конституції права стали реальністю. Щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивилися в майбутнє. Коли кожний громадянин відчує, що його життя визнане найвищою цінністю, як це записано в Конституції, лише тоді ми зможемо з гордістю заявити, що Україна стала демократичною державою, – наголосив Тимофій Девко, вітаючи учасників зібрання із святом.

На завершення свята присутніх порадували своїми артистичними талантами творчі колективи нашого краю.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора