Дівичани святкували День села

Дата: 30.06.2019 13:05

Святкування Дня села – це гарна традиція, яку варто продовжувати. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу.

28 червня 2019 року народні гуляння та святкування відбулись  у Дівичках.

Відкрили свято ведучі Яна Шинкар та Наталія Сергієнко. Зібралось чимало жителів громади. Усіх від щирого серця привітав сільський голова Тимофій Девко  та побажав односельчанам миру, терпіння та здійснення усіх задумів.  В цей день згадали усіх, хто захищав село, піднімав з руїн, хто сьогодні захищає  в зоні АТО.

За розуміння інтересів громади, підтримку, допомогу у вирішенні проблем громади сільський голова вручив грамоти місцевим підприємцям та керівникам фермерських господарств. Привітали також  новостворені сім’ї, новонароджених, золотих та срібних ювілярів. Подарунки для них були закуплені за кошти Дівичківської сільської ради. Учнів та вчителів школи, які зайняли призові місця на обласних, Міжнародних, Всеукраїнських конкурсах  та фестивалях очільник громади та начальник відділу освіти Наталія Шаблієнко  привітали почесними грамотами та подяками із грошовими винагородами.  Грошові винагороди надали керівники фермерського господарства «Геркулес» Віктор  Васильович та Катерина Миколаївна  Шеремети.

Подякою та грошовими винагородами від голови Дівичківської громади нагородили працьовитих жителів села та футбольну команду «Дніпро».

Музичні вітання дарували  присутнім учасники художньої самодіяльності «Дівичанка» (музичний керівник Василь Заболотний), учасники народного аматорського колективу «Калинонька» Будинку культури села Єрківці Микола Рубаха, Оксана Чичива, Надія Кондратенко та Наталія Білоусько, хор вчителів «Дивоцвіт», танцювальний колектив «Фієста» та «Квіти України», були організовані розваги для дітей.

Після урочистої частини всіх гостей  безкоштовно частували українськими стравами: короваєм, кашею, юшкою, капусняком та варениками, які приготували господині села.

Святкування проходило весело, панувала атмосфера злагоди , відчувалося, що день села – це свято єднання. Саме в такі моменти особливо відчувається любов і гордість за свою малу Батьківщину, охоплює відчуття єдиної родини.

З кожним роком село Дівички стає більш затишним і комфортним. Усі здобутки громади були б неможливими без відданої праці щирих, гостинних, щедрих і талановитих жителів, які своєю самовідданою працею й теплом сердець примножують його славу, зберігають традиції та передають у спадок прийдешнім поколінням.

Нехай і надалі село процвітає, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. Свято продовжилось запальною святковою дискотекою.

Ірина Самойленко,

директор Будинку культури