29 червня відбувся восьмий тур відкритої першості Переяславщини з футболу.

Дата: 03.07.2019 17:13
Кількість переглядів: 364

Фото без опису

Дівичківська команда «Дніпро» приймала футболістів з Семенівки Баришівського району.

Гра розпочалася з атак господарів. Вони вміло розігрували м’яч в центрі поля. Аби не допустити зайвої втрати м’яча, майже повністю виключили довгі передачі. Проходили поле за рахунок коротких та середніх передач, причому виконували їх не в ноги, як це робить більшість команд, а пасували на хід партнеру. На 9 хвилині одна із таких атак завершилась взяттям воріт, гол забив Кирило Цьома. До перерви господарі доклали чимало зусиль, аби збільшити рахунок, проте захисники та воротар семенівців впоралися зі всіма загрозами.Гості атакували до останньої хвилини. і на 89 хвилині гол забив Максим Іванов з лінії карного майданчика. Фінальний свисток арбітра матчу Мехмана Доли зафіксував бойову нічию 1:1. У наступному турі зустрінуться наші футболісти зустрінуться з командлю гайшин