Збережемо природу рідного краю

Дата: 10.07.2019 12:37

Фото без опису10 липня на території Дівичківського сільського будинку культури, був проведений захід сільським бібліотекарем Сергієнко Н. О. та художнім керівником Шинкар Я. В. на тему довкілля.  Мета заходу навчити дітей усвідомлювати себе частиною світу природи, формувати інтерес до навколишнього середовища, бажання допомогти довкіллю, виховувати у дітей дбайливе ставлення до природи.

Під час заходу дітям було продемонстровано фото видів рослин і тварин які зникли та видів які зникають з території нашої країни. Також було представлено фотоматеріали наслідків людської діяльності та впливу її на живу природу. У кінці заходу діти заповнили плакат у вигляді дерева «Чим я можу допомогти природі?»  на окремих листочках  вони написали свої пропозиції та згодом наклеїли їх на плакат.

Підготувала завідуюча бібліотеки. с. Дівички Сергієнко Н.О.